Programma

De EK Atletiek in Amsterdam vindt plaats van 6 tot en met 10 juli 2016. Het programma per dag is hieronder te vinden.

DAG 1 - WOENSDAG 6 JULI

SESSIE 1 (10:45 - 14:30u)

Tienkamp M:

10:50 100m

11:45 Verspringen

13:25 Kogelstoten

Kwalificaties:

10:45 Kogelslingeren V

11:05 Hoogspringen V

11:40 100m horden V

12:00 Discuswerpen* V

12:10 200m V

12:40 100m M

13:05 Verspringen M

13:10 400m W

13:35 400m M

14:00 Discuswerpen IPC (F12, F37, F41-F46) M

SESSIE 2 (15:30 - 20:00u)

Tienkamp M:

15:30 Hoogspringen

19:35 400m

Kwalificaties:

17:05 Speerwerpen* M

17:05 400m horden M

17:50 Polstokhoogspringen M

18:40 Verspringen V

19:10 Kogelstoten V

Ronde 1:

17:55 3000m steeplechase M

18:25 800m V

Halve Finales:

17:30 200m V

Finales:

18:55 10.000m V

DAG 2 - DONDERDAG 7 JULI

SESSIE 3 (10:00 - 15:00u)

Tienkamp M:

10:00 110m horden 

10:50 Discuswerpen

13:15 Polstokhoogspringen

Kwalificaties:

10:05 Polstokhoogspringen V

11:10 Hink-stap-springen M

11:20 200m M

12:00 Speerwerpen* V

12:45 100m V

Ronde 1:

12:05 800m M

SESSIE 4 (16:15 - 20:00u)

Tienkamp M:

16:15 Speerwerpen

19:20 1500m

Kwalificaties:

16:35 Discuswerpen* M

Ronde 1:

18:25 1500m M

Halve finales:

16:15 400m horden M

16:45 400m M 

17:10 100m horden V

17:35 400m V

18:00 100m M

18:50 800m V

Finales:

17:05 Kogelstoten V

17:30 Hoogspringen V

18:20 Verspringen M

18:35 Speerwerpen M

19:10 200m V

19:40 100m horden V

19:50 100m M

DAG 3 - VRIJDAG 8 JULI

SESSIE 5 (12:15 - 14:30u)

Zevenkamp V:

12:15 100m horden

13:00 Hoogspringen

Kwalificaties:

12:30 Kogelslingeren M

12:55 110m horden M

13:10 Hink-stap-springen W

14:15 400m horden V

Ronde 1:

13:30 3000m steeplechase V

SESSIE 6 (18:05 - 22:00u)

Zevenkamp V:

18:05 Kogelstoten

20:00 200m

Ronde 1:

18:15 1500m V

Halve Finales:

18:35 800m M

18:50 200m M

19:15 100m V

Finales:

18:10 Kogelslingeren W

19:10 Polstokhoogspringen M

19:20 Verspringen V

19:40 400m horden M

19:50 400m M 

20:15 Discuswerpen V

20:25 400m V

20:35 200m M

20:45 10,000m M

21:25 3000m steeplechase M

21:45 100m V

DAG 4 - ZATERDAG 9 JULI

SESSIE 7 (13:00 - 16:00u)

Zevenkamp V:

13:00 Verspringen

14:20 Speerwerpen

Kwalificaties:

13:05 Kogelstoten M

14:10 Hoogspringen M

Ronde 1:

13:55 4 x 400m V

14:25 4 x 400m M

IPC Events:

14:50 100m IPC T34 W

15:00 100m IPC T34 M

15:05 Verspringen IPC T42/T44 M

15:15 800m IPC T54 M

15:30 100m IPC T37 M

15:40 100m IPC T11/12 V

15:50 1500m IPC T54 V

16:00 200m IPC T43/44 V

SESSIE 8 (18:45 - 22:00u)

Zevenkamp V:

20:45 800m

Ronde 1:

19:40 4 x 100m M 

20:00 4 x 100m V

Halve Finales:

19:15 110m horden M

20:20 400m horden V

Finales:

18:45 Speerwerpen V

19:20 Polstokhoogspringen V

19:45 Hink-stap-springen M

20:35 Discuswerpen M

21:05 5000m V

21:30 110 horden M

21:40 800m V

21:50 1500m M

DAG 5 - ZONDAG 10 JULI

HALVE MARATHON

09:30 Halve Marathon V

09:50 Halve Marathon M

11:30 10 kilometer recreanten

SESSIE 10 (17:00 - 19:00u)

Finales:

17:00 Hoogspringen M

17:05 400m horden V

17:10 Kogelslingeren M

17:15 3000m steeplechase V

17:25 Hink-stap-springen V

17:30 Kogelstoten M

17:35 4 x 100m V

17:45 1500m V

17:55 4 x 100m M

18:10 5000m M

18:30 800m M

18:40 4 x 400m V

18:50 4 x 400m M

* Locatie Museumplein
Het programma is onder voorbehoud en kan onderhevig zijn aan wijzigingen.

International Partners
national partner
national sponsors
national suppliers
Host Institutions
media partners
social partner
host broadcaster